VIDEOINSPECTION - items at your fingertips.

See a car or other item without leaving home!

Set the date
Krok 1
Wypełnij formularz
1
Krok 2
Pay for the service
2
Krok 3
Our employee will arrange a video meeting
3
SEE THE VIDEO
CHECK HOW IT WORKS
Turn on the sound
Turn off the sound

WE WILL CHECK EVERY DETAIL YOU NEED

Distance doesn't matter anymore!

Don't waste time for driving! You can take participation in a video inspection from the comfort of your home!
Our employee unhurriedly and with the due accuracy will demonstrate the technical and visual condition of the vehicle
You don’t have to take our word for granted. Thanks to video inspection you can see a car before you buy it! Take advantage of an opportunity to do a visual inspection before you take part in auction

IT"S SIMPLE AND COMFORTABLE

All you need is a online communicator

You can take part in video inspection under one condition: you have to use a electric device with internet connection and install one of these apps: :

  • WhatsApp
  • Facebook Messenger
  • Viber

Comfort and safety

You don't have to leave the house to carry out a visual inspection of the vehicles on your own. Make an appointment with our employee for a video inspection - on the screen of your computer or smartphone you will be able to indicate which parts and places of the vehicle you want to check. Spare yourself the trouble.

Videoinspection

Now only for:

120 zł
61,50 zł
(gross price)
BUY NOW

Fill in the form and pay

Hej! Videoinspekcja to fajna rzecz, jednak jest możliwa dla wybranych przedmiotów. Aby z niej skorzystać wejdź na stronę przedmiotu i kliknij ikonkę z napisem "Video inspekcja" - przekieruje Cię do strony z aktywnym formularzem. Jeśli jej nie nie ma - oznacza to, że dla tego przedmiotu nie jest ona możliwa. To nic takiego - wtedy możesz skorzystać z oględzin firmy zewnętrznej.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych przez Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, w celu odpowiedzi na złożone przeze mnie pytania przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: https://poleasingowe.pl/files/rodo/informacje_przetwarzanie_danych_osobowych_f_kontakt.pdf


Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi jednak warunek udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwość ich poprawiania oraz uprawnienie do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: rodo@ecr.com.pl


Zgoda na e-marketing

Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem e-mail na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).


Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).